Reference

Ráda bych poděkovala společnosti OM & Partneři za poskytnutí jejich služeb.
Velmi si vážím profesionálního poradenského servisu Ondry Masného, díky jehož znalostem a přístupu se mi podařilo řešit několik finančních produktů podle mých představ. Ať už se jednalo o životní pojištění, pojištění domácnosti nebo řešení hypotéky, vždy jsme našli optimální řešení.

Rovněž si cením profesionálního přístupu pana Petra Klobouka, za jeho poradenství, ale především vždy flexibilní a příjemný lidský přístup v řešení veškerých náležitostí, které usnadnily průběh celého procesu.

Ráda společnost OM & Partneři doporučím všem na základě vlastní dobré zkušenosti. Protože je jen málo firem, které vám poskytnou takovou kvalitu, profesionalitu a odbornost, jako jsem nalezla zde.

 

Mgr. Michaela Matochová, Program Director – The Little Gym

Pan Masný je skvělý profesionál ve svém oboru. Díky jeho znalostem a přístupu se mi podařilo zajistit hypotéku dle mých požadavků. Postaral se o vše, co bylo potřeba + poskytl skvělý poradenský servis. Kdykoli se na něj mohu obrátit a vždy mi vysvětlí a zajistí vše potřebné.

S panem Kloboukem spolupracuji v oblasti pojišťovnictví, kde mi spravuje veškeré pojistky spojené s majetkem a zdravím. Jeho přístup je profesionální, zodpovědný a vždy veden ve velmi přátelském a pozitivním duchu.

 

Aleš Bilík, Area coach

Chtěl bych poděkovat Ondrovi a jeho týmu za služby, poradenství, ale především vyzdvihnout lidský příjemný přístup k nám klientům. Rád bych touto malou připomínkou doporučil všem novým zákazníkům využít tyto finanční služby jako je - povinné ručení vozidla, pojištění rodinného majetku až po investice financí za účelem zajímavého zhodnocení. Služby Ondry Masného využívám již od roku 2009.

 

Jiří Hejzlar, Opava

O firmě OMAP jsme se dozvěděli od známého, musím hlavně vyzdvihnout profesionální přístup, ve všem nám poradili, vše za nás vyřídili, dokonce navrhli řešení, abychom ušetřili, hypotéku jsme měli rychle a s velice nízkým úrokem vyřízenou, stejně tak i životní pojistku a spoření. Doporučili jsme ji i mým rodičů a i Ti byli nadmíru spokojeni. Hypotéku člověk bere asi jednou za život a my máme velice kladnou zkušenost, dostali jsme porovnání s ostatními bankovními subjekty, takže jsme měli srovnání, která je nejvýhodnější, stejně tak i k životní pojistce jsme dostali srovnání s jinými pojišťovnami, abychom si mohli zvolit tu, co byla pro nás nejvýhodnější. Rozhodně bych firmu OMAP doporučoval všem. Ještě jednou moc děkuji.

 

manželé Kubíčkovi

S Ing. Lukášem Kuželem jsem začal spolupracovat před třemi roky. Za tuto dobu nebyl jediný problém vyhovět mi v případě poskytnutí informací, nabízených produktů a celkovém přístupu. Lukáše a jeho firmu OM & Partneři můžu jenom doporučit.

 

Petr Kašný - dlouholetý klient

Potřeboval jsem z pohledu financí získat radu a informace. Dostal jsem doporučení na firmu OM & Partneři. I já mohu tuto firmu a lidi v ní doporučit, jelikož se mi dostalo profesionálního přístupu a veškerých informací.

 

David Mikula - profesionální fotbalista

Během své profesionální kariéry fotbalisty jsem potkal spoustu lidí v oblasti financí. Mám rád profesionální přístup a ten Ing. Lukáš Kužel a firma OM & Partneři splnila na jedničku.

 

Bc. Tomáš Mrázek - učitel, profesionální fotbalista

Při našich začátcích budování firmy Bewooden jsme potřebovali najít partnera z oblasti financí. Tak jako náš směr a naše vize vybudovat značku, kterou budou mít lidi rádi a poskytovat kvalitu a profesionalitu, tak firma OM & Partneři splňuje všechny proměnné, které jsou pro tuto spolupráci důležité. Proto firmu vřele doporučíme ostatním firmám pro vzájemnou spolupráci, jelikož najdou kvalitu, profesionalitu a odbornost.

 

BeWooden - ručně vyráběné dřevěné doplňky

Spolupráce s Ing. Martinem Dzieržou trvá již více než 4 roky. Po celou dobu jejího trvání oceňuji zejména profesionální přístup, vědomosti a preciznost tohoto člověka, jež má pod správou mé kompletní finanční portfolio.

 

Matěj Hrabina - Fotbalista SFC Opava

Na pány Jana Vlčka a Martina Dzieržu jsme se před několika lety obrátili s požadavkem zajištění rizik, se kterými se naši pracovníci mohou setkat při jejich práci v dolech - odvedli výbornou práci. Dodnes se Ing. Dzierža příkladně stará o osobní finance velké části našich pracovníků.

 

Oldřich Ševčík - Ředitel divize důlní hydraulika společnosti Hennlich, s.r.o.