Kdo jsme?OMAP Finanční skupina, a.s.

Kdo jsme

Jsme finanční společnost, zabývající se analýzou a porovnáváním finančních produktů. Používáme, vlastními analytiky, vytvořené porovnávací a matematické systémy, které nám pomáhají naleznout ta správná FAKTA a ČÍSLA. Zároveň ukazují pravdivé informace o výhodnosti produktu pro danou osobu a konkrétní situaci.

Ředitelem společnosti a předsedou představenstva je Ondřej Masný, který působí na finančním trhu ve vysokých manažerských pozicích od roku 2008. Jeho životní vizí je vytvořit nejpropracovanější a odborně nejvyspělejší společnost, která Vám předá co nejjednodušším způsobem pravdivé a kvalitní informace ze světa financí. Ty Vám budou neustále jak vydělávat, tak šetřit Vaše peníze.

Skupina

Aktuálně obhospodařujeme přibližně 7.600 klientů s více než 92% úspěšností realizovaných obchodů. Objem naspořených prostředků našich klientů je 250.000.000,- Kč. Výše, námi, zprostředkovaných úvěrů pak 1.125.000.000,- Kč. Nepochybně tedy patříme mezi významné finanční společnosti na Moravě a ve Slezsku.

Systém naší práce

Naší prací je za Vás prostudovat všechny metodické, úvěrové a pojistné podmínky přibližně 50 největších společností na finančním trhu. Následně pak vytvořit porovnávací soubory a v co nejjednodušší formě Vám ukázat a doporučit řešení.

Snažíme se v co nejkratší době ukázat nejvýhodnější nabídku z oblasti hypotečních či spotřebitelských úvěrů, životního a neživotního pojištění, investic. To vše s pomocí porovnávacích pomůcek, které ušetří Váš čas a Vaše peníze.